Adoptovali jsme… SHISHIR DANDALI

Naše škola se díky zájmu dětí rozhodla zapojit do projektu Bang Baby, který je zaměřen na trvalou podporu a zlepšení života chudých bangladéšských dětí. Organizátorem tohoto projektu je společnost ADRA , která také zajišťuje písemnou komunikaci s adoptivním dítětem.
Po důkladném zvážení a probrání možností si nakonec žáci vybrali malého chlapce z Bangladéše, kterému chtějí pomoci dosáhnout vzdělání.
A tady je o něm několik informací. Chlapec se jmenuje Shishir Dandali, narodil se 1.1.2004, měří 100 cm a váží 18 kilogramů. Má jednoho sourozence. Otec (30 let) pracuje jako dělník, matka (26 let) je v domácnosti. Rodiče jsou velice chudí a nemohou si dovolit zaplatit školní poplatky v Shampuru, naši žáci se tedy budou snažit organizovat různé projekty a získat na podporu malého Shishira finanční prostředky.
Bližší informace o naší adopci Vám rádi poskytneme ve škole.

shishir shishir shishir

Vánoční akademie a prodej výrobků

Na podporu SHISHIRA potřebujeme získat 5400,- Kč. Žáci se rozhodli si tyto prostředky vydělat prodejem výrobků, první prodej se uskutečnil při třídních schůzkách a druhý slavnostnější doprovázel Vánoční akademii. Prodej výrobků na těchto akcích zaštítili žáci 9., 8. a 7. ročníku.

shishir shishir
Všem mnohokrát děkujeme za podporu.