18. 6. 2019
Zpráva KPŠ
Vážení rodiče,

děkujeme Vám za spolupráci při anketě monitorující Váš zájem o hudební výuku v Kostelci nad Labem. Na základě výsledků ankety a dlouhodobého jednání s paní Šubrovou z Muzikantského domečku v Brandýse nad Labem KPŠ domluvilo možnost otevření několika nových hudebních individuálních kurzů pro děti a dospělé (klavír, kytara, ukulele, flétna, trombon, zpěv) a kroužků (dětský muzikál, dětský pěvecký sbor Puntíci, minisboreček Zrníčka, muzicírování se skřítkem Hoplajdou I a II, zvukohrátky s batolátky) v nadcházejícím školním roce 2019 - 2020. Pokud budete mít zájem, prosím nezávazně v nejbližší době kontaktujte paní Šubrovou z Muzikantského domečku na tel.775 309 166 nebo e-mailem: muzikantskydomecek@gmail.com, aby stihla zajistit příslušné lektory. Další informace o hudební škole naleznete na www.muzikantskydomecek.cz.

Příjemné prožití nadcházejících prázdnin

Vám přeje